HGSunucular KURUMSAL

HGSunucular Datacenter kurulduğu günden bu güne kaliteli ve kesintisiz hizmet politikasını elden bıramayarak üst seviyede kaliteli hizmet ve kesintisiz destek sunmuş %99.99 Müsteri memnuniyetini Sağlamayi başarmış bir firmadır. Firmamız hizmetlerine ara vermeksizin devam etmektedir

HGSunucular KİMDİR?

Firmamız "HGSunucular.com Oyun Kurulum ve Sunucu Hizmetleri" adıyla kurulmuş ve şuan Oyun Kurulumu, VPS, Dedicated Sunucu, Firewall, Web Sitesi hizmetleriyle faaliyetine devam etmektedir.

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu. müşterilerimize HGSunucular güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir hizmet almaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güvenilir internet, güçlü altyapı ve en son teknoloji makine parkının bulunduğu network operasyon merkezi, veri merkezi ve dünya geneline yayılmış olan erişim noktalarına sahip olan HGSunucular, uzman danışman ve teknik kadrosu sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir sunucu hizmetleri sunmaktadır.

HGSunucular SİZE NELER SUNAR?

Oyun Kurulum Hizmetleri : Oyun kurulum hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanmakta ve bire bir istediğiniz editler(özellikler) eklenip anahtar teslim sizlere sunulmaktadır.

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?