SERVER DANIŞMANLIK

Kaliteli bir oyun ve kalabalık oyuncu kitlesinemi ihtiyacın var?
O halde doğru yerdesin!
Kaliteli bir oyun açmanın yolu buradan geçer..
Fikir ?

Vsro server sektörü orjinal Vsro'daki oyuncu sayısı azalmasıyla birlikte gün geçtikce rabet görmektedir.Ancak genişleyen bu sektörde artık bir oyun'u en üst'lere taşıyabilmek hiçte kolay değil.Bu nedenle profesyonel desteklere ve fikirlere ihtiyaç duymanız gerekebilir.Vsro server açmadan önce "DANIŞMANLIK" hizmetimizden yararlanarak fikirlere sahip olabilir sektörü çok yakından takip etmişcesine oyunlar oluşturabilirsiniz.

Bu hizmeti satın aldıktan sonra sizle görüşüp fikir yapınıza hakim oluyoruz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda "DAHA İYİ BİR OYUN" nasıl oluştururuz bunun anlık olarak araştırmasını yaparak analiz ediyoruz.

Analiz doğrultusunda sizlere "OYUN HİKAYESİ" adı altında bir metin belgesi gönderiyoruz bunu inclemenizi istiyoruz.

İnceleme doğrultusunda fikrin yer taşlarını oturtarak sizlerinde onayladığı bir sistem hikayesi hazırlamış oluyoruz.

Eğitim ?

Eğer daha önce bir private server açmamış iseniz eğitim videolarımız ve birebir eğitim desteklerimizle ücretsiz hizmet veriyoruz.Sizleri profesyonel bir yönetici yapmak için elimizden geldiğini yapmaya çalışıyoruz.Unutmayınki para kazanmak ve bir oyun sisteminin tutması sabır istiyecetir.

Kurgu ?

Oyun hikayesi tamamlandıktan sonra "KURULUMUNUZ" yani oyun düzenlemeleriniz işleme girer.Danışmanlık paketimizden yararlandığınızda oyununuzun açılış tarihinde sunucu süreniz başlar.Buda sizlere 15 gün gibi bir avantaj kazandırmaktadır.Kurguladığımız oyun hikayesini oyun sistemine dökmek 2 ile 10 gün arasında değişiklik sağlar.Bu kurguya extra ücret dahil olacak yada olmayacak gibi sizlere bilgisi verilerek alternetif sistemler oluşturulabilir.Oluşum ?

Bizlerin kurulum ve oyun düzenlemelerini bitirmesi ardından sistem oluşumunu sizlerin tarafından 2-3 gün boyunca test edilmesini talep edip ön testleri tamamlıyoruz.Sizler 'herşey olmuş' dedikten sonra oyun sistemimiz 'TEST SÜRÜM' için hazır olmuş oluyor.

Reklam Hizmetleri ?

Bir çok anlaşmalı internet sitesiyle artık abartılı rakamlara reklam parası ödemek zorunda değilsiniz.
Facebook Flood
Facebook Sponsor
Facebook Site Hit
Google Adsense
İnstagram
maxigame.org
hitpvp.com
Vsrotescil.com
Vsrotanitim.com
gamevadi.org
extraloob.com
Vsroserver.com
srorank.com
Vsrolist.com
Gibi bir çok alanda sizlere indirimli reklam hizmetleri sunabilmekteyiz.Bu reklamların hepsini satın almak zorunda değilsiniz fakat içerisinden seçeceğiniz reklam alanlarına reklam vererek oyuncu sayınızı arttıra bilirsiniz.En çok hangi alanlarda oyuncu kitlelerine ulaşacağınızı yapacağımız görüşmelerde sizlere sunacağız.


Grafik Hizmetleri ?

Ekibimiz tarafından sürdürülen "GRAFİK TASARIM" hizmetiylede uygun bir şekilde görsel çalışmalarınızı "HGSUNUCULAR"a yaptırabilirsiniz.
Logo Tasarım
Afiş Tasarım
Media Tasarım
Launcher Tasarım
Web Site Tasarım
Kurumsal Kimlik Tasarım
Banner Tasarım
Facebook Kapak Tasarımları
Slayt Tasarımları
Video Tasarımları
gibi her türlü grafik hizmetlerinizi en uygun fiyat ve en kaliteli çizim garantisiyle hazırlamaktayız.

Test Kontrol - Son Aşama

Bu 3 Aşamada yaptığımız işlemler bizlerin filtresinden geçerek sizlere sunulur. Bu hizmeti inceler ve sorunlar varsa bunları algılar bize iletirsiniz.Bu sorunlar yada eksikler anında giderilerek sizlerden son bir test onayı alınır.Ve artık oyununuz 0 sorun 0 hata 0 bug 0 lag güvencesiyle açılır.Bu süreden sonra teknik anlamdaki her konuda satın aldığınız sunucu kapsamı kadarında destek alabilirsiniz.Artık kurulumunu oluşturduğumuz oyun tamamen size ait olur.Danışmanlık hizmetinden yararlanarak kurdurmuş olduğunuz özel oyunlarınız asla 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır, tamamen size ait olmaktadır.

"DANIŞMANLIK HİZMETİ SATIN ALMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.ANCAK PROFESYONEL BİR OYUN OLUŞTURMAK VE BÜYÜK KAZANÇLAR ELDE ETMEK İSTİYORSANIZ, KALİTELİ BİR EKİPLE ÇALIŞMANIZ GEREKTİĞİNİ UNUTMAYINIZ."

600.00 TL Hizmeti Satın Al

4 Aşamalı Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

Bu hizmeti satın aldığınız taktirde.Yandaki ücret sadece Fikir-Kurgu-Edit-Düzenleme ve oluşum için sizden tahsil edilir.Grafik-Reklam-Güvenlik-Sunucu için ise fikir danışmanlarımızın sizlere önerisi doğrutulsunda bir fiyat çıkarılır.Bu hizmeti alarak yüksek maliyetli gereksiz edit masraflarından kurtulup ekibimizin sizi yönlendirmesi doğrutulsunda doğru ve uygun fiyatlı hizmet almış olursunuz.